wtorek, 8 lipca 2014

Malowanie autka part 2

Tym razem w pełnym składzie tworzymy palemki oraz "wodę".
Wcześniej Monia wycięła szablony palemek. Podczas malowania okazały się dość trudne do ogarnięcia ale daliśmy radę.


Mati pracowicie tworzy falo- góry = P




Pieńki już są!


Okazało się, że z jakiegoś powodu niebieska farba siada dużo lepiej i bez zacieków...


Mimo prób "plaży" nie udało się już poprawić


ale i tak nam się podoba = )


Zderzaki również poszły do farbowania


a nawet lusterka


Podział pracy jak wszędzie w naszym kraju :


Dzieło ukończone :


Motyw dodatkowy- Mati małpia stopka



Oczywiście musieliśmy zrobić również zdjęcia promocyjne w pełnym składzie z ukończonym dziełem :



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz