Tym razem w pełnym składzie tworzymy palemki oraz "wodę".
Wcześniej Monia wycięła szablony palemek. Podczas malowania okazały się dość trudne do ogarnięcia ale daliśmy radę.
Mati pracowicie tworzy falo- góry = P
Pieńki już są!
Okazało się, że z jakiegoś powodu niebieska farba siada dużo lepiej i bez zacieków...
Mimo prób "plaży" nie udało się już poprawić
ale i tak nam się podoba = )
Zderzaki również poszły do farbowania
a nawet lusterka
Podział pracy jak wszędzie w naszym kraju :
Dzieło ukończone :
Motyw dodatkowy- Mati małpia stopka
Oczywiście musieliśmy zrobić również zdjęcia promocyjne w pełnym składzie z ukończonym dziełem :














Brak komentarzy:
Prześlij komentarz