wtorek, 8 lipca 2014

Awatary

W przybliżeniu to jest na samochodzie = ) Łatwo zgadnąć kto jest kto:









Przyklejanie naklejek w strugach deszczu

Druga strona samochodu miała być w naszym zamyśle oklejona awatarami (czyli naszymi podobiznami) oraz mapą Europy, które po wielu trudach udało nam się załatwić. Niestety musieliśmy z Bartkiem to zrobić szybko z braku czasu, a akurat w momencie rozpoczęcia całej operacji zaczęło ostro lać = )





Malowanie autka part 2

Tym razem w pełnym składzie tworzymy palemki oraz "wodę".
Wcześniej Monia wycięła szablony palemek. Podczas malowania okazały się dość trudne do ogarnięcia ale daliśmy radę.


Mati pracowicie tworzy falo- góry = P




Pieńki już są!


Okazało się, że z jakiegoś powodu niebieska farba siada dużo lepiej i bez zacieków...


Mimo prób "plaży" nie udało się już poprawić


ale i tak nam się podoba = )


Zderzaki również poszły do farbowania


a nawet lusterka


Podział pracy jak wszędzie w naszym kraju :


Dzieło ukończone :


Motyw dodatkowy- Mati małpia stopka



Oczywiście musieliśmy zrobić również zdjęcia promocyjne w pełnym składzie z ukończonym dziełem :



wtorek, 1 lipca 2014

Malowanie autka part 1


No to zaczynamy! Kompletnie nie wiemy jak się do tego zabrać... ale już po chwili powstaje wstępny plan:


Aga prezentuje nasze narzędzie:


Postanawiamy rozgrzać się na kołach:


Tak trzymać!


Powoli opracowujemy technikę...


... albo i nie...




no i tego...


...em...


mogło być gorzej = P


Ustalamy, że niedoskonałości to wina wiatru, dlatego przestawiamy samochód. 
Serio.


Wspólnymi siłami


i nieźle się bawiąc



kontynuujemy ubarwianie naszego pojazdu.



Efekt końcowy pierwszego etapu malowania. Po ciemku i z daleka wygląda bardzo ładnie = D Gdyby ktoś nie zrozumiał zamysłu- to żółte to jest plaża.


(To chyba jednak nie była wina wiatru...)