W przybliżeniu to jest na samochodzie = ) Łatwo zgadnąć kto jest kto:
wtorek, 8 lipca 2014
Przyklejanie naklejek w strugach deszczu
Druga strona samochodu miała być w naszym zamyśle oklejona awatarami (czyli naszymi podobiznami) oraz mapą Europy, które po wielu trudach udało nam się załatwić. Niestety musieliśmy z Bartkiem to zrobić szybko z braku czasu, a akurat w momencie rozpoczęcia całej operacji zaczęło ostro lać = )
Malowanie autka part 2
Tym razem w pełnym składzie tworzymy palemki oraz "wodę".
Wcześniej Monia wycięła szablony palemek. Podczas malowania okazały się dość trudne do ogarnięcia ale daliśmy radę.
Mati pracowicie tworzy falo- góry = P
Pieńki już są!
Okazało się, że z jakiegoś powodu niebieska farba siada dużo lepiej i bez zacieków...
Mimo prób "plaży" nie udało się już poprawić
ale i tak nam się podoba = )
Zderzaki również poszły do farbowania
a nawet lusterka
Podział pracy jak wszędzie w naszym kraju :
Dzieło ukończone :
Motyw dodatkowy- Mati małpia stopka
Oczywiście musieliśmy zrobić również zdjęcia promocyjne w pełnym składzie z ukończonym dziełem :
wtorek, 1 lipca 2014
Malowanie autka part 1
No to zaczynamy! Kompletnie nie wiemy jak się do tego zabrać... ale już po chwili powstaje wstępny plan:
Aga prezentuje nasze narzędzie:
Postanawiamy rozgrzać się na kołach:
Tak trzymać!
Powoli opracowujemy technikę...
... albo i nie...
no i tego...
...em...
mogło być gorzej = P
Ustalamy, że niedoskonałości to wina wiatru, dlatego przestawiamy samochód.
Serio.
Wspólnymi siłami
i nieźle się bawiąc
kontynuujemy ubarwianie naszego pojazdu.
Efekt końcowy pierwszego etapu malowania. Po ciemku i z daleka wygląda bardzo ładnie = D Gdyby ktoś nie zrozumiał zamysłu- to żółte to jest plaża.
(To chyba jednak nie była wina wiatru...)
Subskrybuj:
Posty (Atom)

.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
































